Možnosti uplatnění našich
absolventů na trhu práce

NABÍZENÉ STUDIJNÍ OBORY

ZE ŽIVOTA ŠKOLY

Pro uchazeče o studium

Koncem března bude uchazečům zasláno vyrozumění o zařazení uchazeče do přijímacího řízení. Uchazečům o studium maturitních oborů bude zároveň zaslána pozvánka k přijímacím zkouškám, které se budou konat 12. a 16. dubna 2018.

 

Kyberšikana

V pondělí 19. 2. a v pátek 23. 2. 2018 navštívil naší školu specialista na kyberšikanu, tiskový mluvčí Policie Jičín, nprap. Aleš Brendl. Celkem 4 přednášek se zúčastnili žáci prvních ročníků.

MEMORIÁL PETRA LETOŠNÍKA – 17. ROČNÍK

I v letošním školním roce proběhne v tělocvičně VOŠ a SPŠ, Jičín v březnu už 17. ročník volejbalového turnaje studentů této školy. Tento turnaj je věnován vzpomínce na našeho bývalého kolegu Petra Letošníka. Těšíme se na férový boj a přejeme hodně skvělých výkonů.

Bobřík informatiky - 3. místo A. Říhy

1.2.2018 - Již podruhé jsme se účastnili celostátního kola Bobříka informatiky – soutěže v oblasti informatického myšlení, algoritmizace, porozumění informacím, řešení problémů a digitální gramotnosti.

Funkční model číslicově řízeného dopravníku

Funkční model číslicově řízeného dopravníku. Ke konstrukci vozítka byly využity součásti stavebnice fischertechnik, které jsou pro tento účel k dispozici v laboratořích VOŠ a SPŠ, Jičín.

DALŠÍ ZPRÁVY